Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH, Dobra

Snadná online rezervace Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Dobra bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH (Bed and Breakfasts), ubytování Dobra, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.6

Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH (Bed and Breakfasts), Dobra

Kirchplatz 1, 04924 Dobra, Dobra, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH
Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 1Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 2Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 3Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 4Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 5Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 6Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 7Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 8Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 9Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 10Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 11Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 12Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 13Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 14Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 15Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 16Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 17Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 18Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 19Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 20Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 21Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 22Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 23Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 24Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 25Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 26Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 27Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 28Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 29Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 30Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 31Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 32Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 33Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 34Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 35Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 36Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 37Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 38Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 39Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 40Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 41Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 42Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 43Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 44Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 45Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 46Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 47Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 48Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH 49

Heidehotel Jagdhof Dobra se nachází v obci Dobra v malebném prostředí přírodní rezervace Dolní Lužice a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Každý pokoj je vybavený satelitní TV, psacím stolem a vlastní koupelnou, která zahrnuje sprchu a bezplatné toaletní potřeby. V apartmánu najdete také kuchyň.

Hosté si mohou pochutnat na jídle v restauraci nebo si odpočinout v útulném lounge s krbem a loveckou tematikou. K dispozici je i zařízená terasa v zahradě.

V okolí se můžete věnovat jízdě na kole nebo rybaření. Jezero a jezdecká škola se nachází ani ne 750 metrů od ubytování.

Do historických Drážďan nebo do krásné jezernaté oblasti Spreewald je to od Heidhotelu Jagdhof Dobra asi hodinu jízdy autem. Na místě je k dispozici neplacené parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH)

Aktivity

Rybaření, Windsurfing, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Vodní sporty

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Hlídané parkoviště, Parkování pro handicapované

Služby na recepci

Denní tisk, Trezor, Individuální přihlášení/ odhlášení

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Kaple/oltář, Sluneční terasa, Společná kuchyně

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Úklidová služba

Čištění bot, Denní pokojová služba

Zázemí pro business

Společenské prostory, Fax/kopírka

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Heidehotel Jagdhof Dobra GmbH)

Příjezd od 16:30

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro, EC-Card

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu